+421 910 973 020

info@diapra.sk

0 ks 0.00 €

Dezodorant do obuvi Deo Spray Mentol 150 ml3.79 € s DPH

Dostupnosť: Na sklade

Deodorant do obuvi s vôňou mentolu s výťažkom mäty piepornej.

Kombinácia výťažku mäty piepornej a rozpúšťadla výrazne eliminuje tvorbu pachov v obuvi. prírodné zloženie zlepšuje prostredie vo vnútornej časti obuvi. 

Mäta pieporná sa používa ako podporná liečba aj u vážnejších infekcií spôsobených baktériami, plesňami a vírusmi. V bunkovej membráne baktérie je veľa tuku, ktorý slúži ako pečať. Mätová silica je pritiahnutá k tomuto tuku, prenikne cez membránu a spôsobí usmrtenie baktérie. Mentol je súčasťou liekov, zubných pást, mastí atď. Má prirodzene chladiaci efekt. V tomto prípade sa preventívne zvyšuje odolnosť povrchu vnútornej časti obuvi proti možnosti tvorby pachov, ktoré sa objavujú v uzavretom prostredí obuvi. Ak obuv nie je pravidelne ošetrovaná vnútri, zvyšujete si následne aj riziko kožných mykóz na pokožke nôh. Odporúčame pred použitím najskôr nechať obuv vyschnúť a následne prípravok nastriekať do obuvi (napríklad cez noc).

Použitie:

- dezinfekcia obuvi

- obuv nechať vyschnúť a následne nastriekať prípravok

- nepoužívať do letnej obuvi, ak chodíte bosí

Upozornenie:

- extrémne horľavý aerosol, nádoba je pod tlakom

 

 

Česká spoločnosť Siga bola založená v roku 1991 a zaoberá sa okrem iného výrobou ošetrujúcich prostriedkov na obuv. Začiatkom roku 2004 spoločnosť rozširuje kolekciu ošetrujúcich prostriedkov na obuv s novými obchodnými názvami Sigala pre hladké a vlasové materiály a Active outdoor pre šport a turistiku.

Typ dezodorant do obuvi

Výrobca Siga


Loading