+421 910 973 020

info@diapra.sk

0 ks 0.00 €

Dámska zdravotná šľapka Florett


35.88 €29.90 € s DPH

Ušetríte 5.98 € (-17%)

Veľkosť:
38
40
Farba:
červená

Dostupnosť: Na sklade

Koža: Vrchný materiál je prírodná useň. Koža je prírodný produkt, ktorý odoláva opotrebeniu a zároveň je priedušný. PU: PU podrážky – polyuretán (PU) pri výrobe podrážky dochádza k uvoľneniu miliónu vzduchových bublín, vďaka tejto reakcie sú podrážky veľmi ľahké a pevné, povrch podrážky je hladký. PU je ekologický materiál. Naše zdravotné produkty sú v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EU) 2017/745

Dámska zdravotná šľapka Florett – vlastnosti

Dámska šľapka v komfortnej šírke H. Je vhodná ako vychádzková obuv na letné nosenie ale aj ako domáca obuv. Táto šľapka spĺňa požiadavky na zdravé obutie. Zvršok je z kvalitnej kože Nappa. V oblasti priehlavku majú tieto pohodlné šľapky suchý zips, ktorý umožňuje reguláciu šírky. Prírodná kožená vložka odoláva opotrebeniu a zároveň je priedušná. Ak máte však špeciálny problém, dá sa vybrať a nahradiť individuálnou podľa potreby. Pre komfortnú chôdzu je v oblasti päty mierne vyvýšený klin cca 3cm. Podrážka je z PU, zmäkčuje došľap.

 

Pre koho je vhodná zdravotná obuv Florett ?

Táto pohodlná zdravotná šľapka je určená pre dámy, ktoré trpia najrôznejšími problémami s chodidlami. Nosiť ju môžu aj ženy s citlivými nohami, s reumatizmom alebo zápalmi.

 

Topánka je vhodná pri týchto diagnózach a indikáciách:

  • pri zápaloch a pľuzgieroch
  • pri citlivých nohách
  • prevencia pre zdravých ľudí

 

Kto vyrába zdravotnú obuv Varomed?

Varomed je značka špeciálnej zdravotnej obuvi, ktorú od roku 1997 vyrába nemecká firma Florett. Tá patrí k popredným európskym obuvníckym firmám – topánky vyrába viac ako 60 rokov. Firma Florett sídli v Bavorsku a špecializuje sa na vývoj a výrobu kvalitnej zdravotnej a ortopedickej obuvi. Vďaka nemeckej precíznosti, prvotriednym materiálom a vlastným inovatívnym postupom sú zdravotné topánky Varomed ozajstnou špičkou v kategórii zdravotnej obuvi. Zdravotná obuv Varomed dlhodobo patrí k napredávanejším modelom topánok v našom e-shope.

 

Aby Vám obuv dobre a dlho slúžila, treba ju pravidelne čistiť, ošetrovať a impregnovať.

Produkty na ošetrenie nájdete v kategórii: doplnky k obuvi

 

Pozrite si aj tieto praktické informácie:

Ako si správne odmerať nohu?

Informácie o zdravotnej obuvi

Materiál koža Nappa

Farba obuvi modrá, červená

Šírka obuvi H

Veľkosť obuvi 38-41

Typ zdravotná šľapka

Výrobca Florett GmbH


Loading