+421 910 973 020

info@diapra.sk

0 ks 0.00 €

Zdravotná obuv Varomed Uppsala124.29 € s DPH

Veľkosť:
40
41
42
43
44
45
46
47
Farba:
čierna

Dostupnosť: Na externom sklade - do 10 dní

Koža: Vrchný materiál je prírodná useň. Koža je prírodný produkt, ktorý odoláva opotrebeniu a zároveň je priedušný. Dialino: Podšívka dialino - mikrofázna podšívka, má antibakteriálne vlastnosti, rýchlo schne, štruktúrou je podobná sametu. Vložka: výmenná anatomická vložka Eva: Eva podrážka – je ultraľahký materiál používaný k výrobe podrážok. Má nízku hmotnosť a dobre sa upravuje. Šírka L: Šírka obuvi L - pre veľmi silné nohy a rozmerné obväzy.

Pánska zdravotná obuv Varomed Uppsala – vlastnosti

Pánska zdravotná obuv Varomed Uppsala je kvalitná obuv pre mužov, ktorí potrebujú pohodlnú obuv väčšej šírky na každodenné vonkajšie nosenie. Topánka je dostatočne široká, má extra šírku L. Obuv je vyrobená z prírodnej losej kože, ktorá dobre odoláva opotrebeniu, je priedušná a vyznačuje sa veľkou elasticitou. Topánka sa dá ľahko otvoriť pomocou dvoch suchéhých zipsov cez krúžok, pre lepšie utiahnutie. Obuv má antibakteriálnu podšívku Dialino, ktorá je veľmi jemná a príjemná pre pokožku a zároveň dobre absorbuje vlhkosť, rýchlo schne a je priedušná. Tým vytvára vhodnú mikroklímu, aby nedochádzalo k mokvaniu pokožky pri zapotení nohy. Obuv nemá žiadne rušivé vnútorné švy, aby nedochádzalo k vnútornému treniu na nohe a tým poškodeniu kože. Topánka má mäkkú penovú anatomickú stielku potiahnutú Dialinom, ktorá sa dá v prípade potreby vymeniť za individuálnu vložku. Podrážka je vyrobená z EVA materiálu, ktorý je veľmi ľahký, má vystuženú podošvu.

 

Pre koho je vhodná pánska zdravotná obuv Varomed Uppsala?

Táto kvalitná obuv je určená hlavne pre mužov, pacientov s cukrovkou, ale aj pre zdravých mužov, ktorí chcú predchádzať bolestiam nôh. Vďaka použitým materiálom uľaví vaším boľavým nohám pri každodennom nosení. Je vhodná pre mužov a starších pánov so syndrómom tzv. diabetickej nohy, s reumatizmom, s citlivými nohami, s poruchami krvného obehu, s opuchmi chodidieľ a pod. Obuv znižuje preťaženie nôh, kolien a chrbta.

 

Topánka je vhodná pri týchto diagnózach a indikáciách:

  • pri tzv. diabetickej nohe
  • pri deformáciách, zápaloch a pluzgieroch
  • pri citlivých nohách a opuchoch
  • pri širokých chodidlách
  • prevencia zdravých mužov

 

Kto vyrába zdravotnú obuv Varomed?

Varomed je značka špeciálnej zdravotnej obuvi, ktorú od roku 1997 vyrába nemecká firma Florett. Tá patrí k popredným európskym obuvníckym firmám – topánky vyrába viac ako 60 rokov. Firma Florett sídli v Bavorsku a špecializuje sa na vývoj a výrobu kvalitnej zdravotnej a ortopedickej obuvi. Vďaka nemeckej precíznosti, prvotriednym materiálom a vlastným inovatívnym postupom sú zdravotné topánky Varomed ozajstnou špičkou v kategórii zdravotnej obuvi. Zdravotná obuv Varomed dlhodobo patrí k napredávanejším modelom topánok v našom e-shope.

 

Aby Vám obuv dobre a dlho slúžila, treba ju pravidelne čistiť, ošetrovať a impregnovať.

Produkty na ošetrenie nájdete v kategórii: doplnky k obuvi

 

Pozrite si aj tieto praktické informácie:

Ako si správne odmerať nohu?

Informácie o zdravotnej obuvi

Tabuľka veľkostí - šírka L.

Materiál losia koža

Farba obuvi čierna

Šírka obuvi L

Veľkosť obuvi 40 - 47

Typ pánska zdravotná obuv

Výrobca Florett GmbH


Loading