+421 910 973 020

info@diapra.sk

0 ks 0.00 €

Zdravotná obuv Varomed Catania83.40 € s DPH

Veľkosť:
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
Farba:
čierna
šedá

Dostupnosť: Na externom sklade - do 14 dní

Koža: Vrchný materiál je prírodná useň. Koža je prírodný produkt, ktorý odoláva opotrebeniu a zároveň je priedušný. Dialino: Podšívka dialino - mikrofázna podšívka, má antibakteriálne vlastnosti, rýchlo schne, štruktúrou je podobná sametu. Vložka: výmenná anatomická vložka PU: PU podrážky – polyuretán (PU) pri výrobe podrážky dochádza k uvoľneniu miliónu vzduchových bublín, vďaka tejto reakcie sú podrážky veľmi ľahké a pevné, povrch podrážky je hladký. PU je ekologický materiál. Šírka H: Šírka obuvi H - pre silnejšie nohy

Dámska zdravotná obuv Varomed Catania – vlastnosti

Dámska zdravotná obuv Varomed Catania je športová obuv pre ženy, ktoré hľadajú pohodlnú obuv v šírke H pre každodenné vonkajšie nosenie. Vrchný materiál je kvalitná koža Nappa alebo velúrová koža, podľa farebného prevedenia. Obuv má antibakteriálnu podšívku Dialino, ktorá dobre absorbuje vlhkosť a rýchlo schne. Tým vytvára vhodnú mikroklímu, aby nedochádzalo k mokvaniu pokožky pri zapotení nohy. Obuv nemá žiadne rušivé vnútorné švy, aby nedochádzalo k vnútornému treniu na nohe a tým poškodeniu kože. Topánka má mäkkú penovú anatomickú stielku, potiahnutú Dialinom. V prípade potreby je ju možné vymeniť za individuálnu vložku. Zatváranie je na dva suché zipsy, dobre drží na nohe a dobre sa prispôsobuje šírke nohy. Podrážka je z ekologického materiálu PU, je veľmi ľahká a pevná. Obuv má nízku hmotnosť a je určená pre vonkajšie nosenie.

 

Pre koho je vhodná dámska zdravotná obuv Varomed Catania?

Táto športová obuv je určená ženám, ktoré trpia najrôznejšími problémami chodidiel ale aj takým, ktoré chcú predchádzať problémom s chodidlami. Vďaka mäkkým materiálom uľaví vaším boľavým nohám pri každodennom nosení. Je vhodná pre dámy s opuchmi nôh, kurích okách a rôznych deformáciách. Chodením v tejto obuvi budete predchádzať otlakom pri citlivých chodidlách.

 

Topánka je vhodná pri týchto diagnózach a indikáciách:

  • pri deformáciách prstov, zlom postavení alebo zápaloch
  • predchádzanie otlakov pri citlivých nohách

 

Kto vyrába zdravotnú obuv Varomed?

Varomed je značka špeciálnej zdravotnej obuvi, ktorú od roku 1997 vyrába nemecká firma Florett. Tá patrí k popredným európskym obuvníckym firmám – topánky vyrába viac ako 60 rokov. Firma Florett sídli v Bavorsku a špecializuje sa na vývoj a výrobu kvalitnej zdravotnej a ortopedickej obuvi. Vďaka nemeckej precíznosti, prvotriednym materiálom a vlastným inovatívnym postupom sú zdravotné topánky Varomed ozajstnou špičkou v kategórii zdravotnej obuvi. Zdravotná obuv Varomed dlhodobo patrí k napredávanejším modelom topánok v našom e-shope.

 

Aby Vám obuv dobre a dlho slúžila, treba ju pravidelne čistiť, ošetrovať a impregnovať.

Produkty na ošetrenie nájdete v kategórii: doplnky k obuvi

 

Pozrite si aj tieto praktické informácie:

Ako si správne odmerať nohu?

Informácie o zdravotnej obuvi

Materiál prírodná useň (koža)

Farba obuvi čierna, šedá

Šírka obuvi H

Veľkosť obuvi 3 - 8

Typ zdravotná profylaktická obuv

Výrobca Florett GmbH


Loading