+421 910 973 020

info@diapra.sk

0 ks 0.00 €

Zdravotná obuv Varomed Belgrad69.99 € s DPH

Veľkosť:
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
Farba:
čierna

Dostupnosť: na objednávku

Koža: Vrchný materiál je prírodná useň. Koža je prírodný produkt, ktorý odoláva opotrebeniu a zároveň je priedušný. Stretch: Strečový materiál – je to neoprénový materiál s vláknami lycry, ktorý sa dokáže prispôsobiť dennému opuchaniu nôh a následnému ustúpeniu opuchu. Používa sa pri Hallux valgus a deformáciách prstov. Pacienti tak majú chránené nohy bez otlakov. Dialino: Podšívka dialino - mikrofázna podšívka, má antibakteriálne vlastnosti, rýchlo schne, štruktúrou je podobná sametu. Vložka: výmenná anatomická vložka Šírka H1/2: Šírka obuvi H 1/2 - pre silnejšie nohy a nohy s obväzmi. Zákaz prania: Obuv z kože, textilnú kožu a obuv s podšívkou vlny sa nesmie prať. Obuv môžete čistiť len navlhčenou handričkou s mydlovou vodou a hubkou alebo jemným kartáčom.

Dámska sandála z jemnej kože Nappa v oblasti nartu je na šnurovanie, v pätovej časti je nastavitelný remienok. Vnútorný bok je zo strečového materiálu, čo je vhodné pri nohách s hallux valgus, kladivkovkové prsty, kurie oká. Šírka H 1/2 je vhodná pre širšiu a poškodenú nohu, ktorej robia problém otlaky. Tieto pekné sandále majú podšívku Dialino, ktorá výborne absorbuje vlhkosť. Obuv je vhodná na celodenné nosenie, vďaka nízkemu opätku a možnosti ľubovoľne si nastaviť šírku.

Veľa žien má problém s opuchnutím nôh v priebehu dňa, tu si stačí uvoľniť suchý zips a obuv sa pomocou strečového materiálu prispôsobí nohe.

 

Pozrite si:

Ako si odmerať nohu

Informácie o zdravotnej obuvi Varomed

Materiál prírodná koža Nappa

Veľkosť obuvi 3 - 8

Šírka obuvi H 1/2

Farba obuvi olivová, čierna

Typ zdravotná strečová obuv

Rada 79711-H1/2

Výrobca Florett


Otázka na predajcu


Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM