+421 910 973 020

info@diapra.sk

0 ks 0.00 €

Zdravotná obuv Varomed Avignon77.99 € s DPH

Veľkosť:
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
Farba:
biela - napa
šedá - velúr

Dostupnosť: na objednávku

Koža: Vrchný materiál je prírodná useň. Koža je prírodný produkt, ktorý odoláva opotrebeniu a zároveň je priedušný. Dialino: Podšívka dialino - mikrofázna podšívka, má antibakteriálne vlastnosti, rýchlo schne, štruktúrou je podobná sametu. Vložka: výmenná anatomická vložka Šírka K: Šírka K - pre silné nohy a rozmernejšie obväzy. Zákaz prania: Obuv z kože, textilnú kožu a obuv s podšívkou vlny sa nesmie prať. Obuv môžete čistiť len navlhčenou handričkou s mydlovou vodou a hubkou alebo jemným kartáčom.

Dámska športová poltopánka v šírke K určená pre užšiu pätu a objemnejší v nárt. Vrchný materiál je z kože Napa alebo velúrová koža, podľa farebného prevedenia . Podšívka je antibakteriálna z materiálu Dialino- je príjemný a mäkký na pokožku a zároveň absorbuje vlhko a rýchlo schne. Zatváranie je na dva suché zipsy, dobre drží na nohách  a dá sa prispôsobiť šírke nohy. Jazyk je vybandážovaný, čo zmierňuje tlak v nárte. Taktiež aj vnútro topánky je vybandážované a šité bezšvovou technológiou, prevencia vzniku otlakov. Vymeniteľná penová vložka potiahnutá  materiálom Dialino, je tu možnosť použitia individuálnej vložky. Podrážka je protišmyková.

Indikácie: - predchádzanie otlakom, - pri polyneuropatiách, - citlivé nohy, - opuchnuté nohy, deformácie nôh a prstov, - zápaly nôh

Ako si odmerať nohu

Informácie o zdravotnej obuvi Varomed

 

Materiál koža Napa alebo velúrová koža podľa farebného prevedenia

Veľkosť obuvi 3 - 8

Šírka obuvi K

Farba obuvi čierna, biela, tmavo-šedá

Typ profylaktická obuv

Rada 77241-K

Výrobca Florett


Otázka na predajcu


Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM