+421 910 973 020

info@diapra.sk

0 ks 0.00 €

SKIP pracovné ponožky2.06 € s DPH

Veľkosť:
41 (27cm)
42 (28cm)
43 (29cm)
45 (30cm)
47 (31cm)
Farba:
tmaví melír

Dostupnosť: Na sklade

Pracovné ponožky vyznačujúce sa využitím trvácnych a pohodlie zaručujúcich materiálov. Ideálne pre fyzicky namáhané nohy do interiéru i na vonku. Melírované s rebrovaným lýtkom bez lemu. OEKO-Tex: testované na zdravotnú nezávadnosť.

 

Zloženie úpletu:

45% Bavlnené vlákna - bavlna je hlavnou prírodnou textilnou surovinou, ktorá sa vyznačuje ideálnym súhrnom vlastností pre jej použitie pri výrobe textilných výrobkov. Vyznačuje sa pevnosťou, pružnosťou, ťažnosťou, dobrými tepelno-izolačnými schopnosťami a schopnosťou dobre prijímať farbivá.

8% Polyamidové vlákna (PA/PAD) - sú syntetické vlákna (nylonové) s dobrou pevnosťou, odolnosťou voči oderu, dobre sa farbia a vyznačujú sa nízkou navlhavosťou.

45 % Polyesterové vlákna (PES) - sú syntetické vlákna, ktoré dobre odolávajú mikroorganizmom, spracovávajú sa v zmesi s bavlnou, vlnou alebo viskózou. Vyznačujú sa pevnosťou a nízkou navlhavosťou. Nevýhodou je sklon ku žmolkovaniu.

2% Elastánové vlákna - elastán, elastanové vlákna alebo polyuretánové vlákna (PUR) sa vyznačujú veľkou rozťažnosťou a schopnosťou opakovaného a takmer úplného návratu do pôvodných rozmerov. Polyuretánové vlákna pod značkou LYCRA vyrába firma Invista a pod značkou DORLASTAN firma BAYER. Vo výrobe ponožiek sa používa okrem holej (neopriadenej) lycry aj opriadená lycra a to buď polyamidom alebo byvlnou (core-garm).

Konštrukčné prvky:

Bez lemu.

 

Farba ponožiek tmaví melír

Typ pracovné ponožky

Rada Skip

Výrobca TATRASVIT SVIT-SOCKS, a.s.


Otázka na predajcu


Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM