+421 910 973 020

info@diapra.sk

0 ks 0.00 €

Ponožky Antipless Medic4.70 € s DPH

Veľkosť:
44 - 46
47 - 48
Farba:
biela

Dostupnosť: Na sklade

Pranie: Tento model sa môže z hygienických dôvodov prať v automatickej pračke pri 30°C. Zákaz bielenia: výrobok sa nesmie bieliť. Zákaz žehlenia: výrobok sa nesmie žehliť. Naparovanie a spracovanie parou je neprípustné. Zákaz sušenia: výrobok sa nesmie sušiť v bubnovej sušičke. Zákaz chemického čistenia: výrobok sa nesmie chemicky čistiť

Ponožky Antipless Medic – vlastnosti

Zdravotné ponožky Antipless Medic sú ponožky s pohodlným jemným lemom, navrhnuté pre problémové, opuchnuté nohy. Vyznačujú sa vysokou rozťažnosťou, takže ich jemný lem nebude trápiť vaše nohy. Ponožky sú unisex, vhodné pre dámy i pánov. Ponožky sú vyrobené z kvalitnej bavlny a polypropylénového vlákna, ktorá je ošetrená antibakteriálnou látkou Sanitized. Úprava Sanitized zabezpečuje trvalú, nevyprateľnú antibakteriálnu vlastnosť ktorou je zamedzené množenie mikroorganizmov a baktérii. 

Knôtový efekt POP vlákna zabezpečuje stály odvod potu a tak vytvára pocit sucha. Ponožky majú thermo vlastnosť, v letnom období vytvárajú pocit chladu a v zimnom období pocit tepla. Antibakteriálna účinnosť a zdravotná nezávadnosť ponožiek je potvrdená certifikátom.

Zloženie: 75% bavlna, 25% polypropylén Sanitized AG. Ošetrené biocídom, účinná látka: fosforečnanové sklo s obsahom striebra.

 

Pre koho sú vhodné ponožky Antipless Medic?

Tieto kvalitné ponožky sú určené pre ženy i pánov s opuchnutými nohami, pre diabetikov i pre ľudí s citlivou pokožkou. Sú veľmi príjemné na nosenie, a to aj v prípade ekzémov. pomáhajú pri liečbe plesní nôh a urýchlia hojenie malých rán. Vďaka jemnému lemu s vysokou rozťažnosťou zabezpečia voľné prúdenie krvi do chodidiel, zmierňujú opuchy a tým uľavia vaším boľavým nohám pri každodennom nosení. Ponúkajú dlhodobý pocit sviežosti vďaka termo vlastnosti. Majú predĺženú dobu nosenia bez zápachu.

 

Ponožky sú vhodné pri týchto diagnózach a indikáciách:

 • jemný lem pre opuchnuté nohy - netlačia, neškrtia
 • pri tzv. diabetickej nohe

 • pri liečbe plesní nôh alebo nechtov, urýchlia hojenie malých rán
 • pri zápaloch a pľuzgieroch

 • pri citlivých chodidlách - znižujú potenie a zápach

 • pri poruchách krvného obehu - podporujú prekrvenie

 • termo vlastnosť - v lete chladia, v zime zohrievajú
 • prevencia pre zdravých ľudí

 

 

Pozrite si aj tieto praktické informácie:

Ako si správne odmerať nohu?

Materiál 75% bavlna, 25% polypropylén Sanitized AG

Farba ponožiek biela, čierna

Typ zdravotné ponožky


Loading