+421 910 973 020

info@diapra.sk

0 ks 0.00 €

Peroneálna obuv bez dlahy65.99 € s DPH

Veľkosť:
36 pravá
36 ľavá
37 pravá
37 ľavá
38 pravá
38 ľavá
39 pravá
39 ľavá
40 pravá
40 ľavá
41 pravá
41 ľavá
42 pravá
42 ľavá
43 pravá
43 ľavá
44 pravá
44 ľavá
45 pravá
45 ľavá
46 pravá
46 ľavá
47 pravá
47 ľavá
Farba:
čierna

Dostupnosť: na objednávku

Koža: Vrchný materiál je prírodná useň. Koža je prírodný produkt, ktorý odoláva opotrebeniu a zároveň je priedušný. Dialino: Podšívka dialino - mikrofázna podšívka, má antibakteriálne vlastnosti, rýchlo schne, štruktúrou je podobná sametu. Vložka: výmenná anatomická vložka Šírka H: Šírka obuvi H - pre silnejšie nohy Zákaz prania: Obuv z kože, textilnú kožu a obuv s podšívkou vlny sa nesmie prať. Obuv môžete čistiť len navlhčenou handričkou s mydlovou vodou a hubkou alebo jemným kartáčom.

Peroneálna obuv bez integrovanej dlahy sa vyrába ako paralele (proti kus) pre zdravé nohy. Varomed Peronealna obuv je špeciálna zdravotná obuv určená pre pacientov po mŕtvici, po ochrnutí...Obuv má zabudovanú peroneálnu dlahu, ktorá spolu s podrážkou uľahčuje chôdzu. Obuv sa vyrába v šírke H a veľkostiach 36-47 po jednom kuse, ľavá alebo pravá.

Vrchný materiál je z kože napa, podšívka je antibakteriálne dialino, obuv je vybandážovaná a šitá bezšvovou technológiou, v obuvi je vymeniteľná penová vložka potiahnutá dialinom.

Použitie peronealnej obuvi je vhodné u ľudí pri obrne, pri padavej nohe, pri paréze, pri neuropatiách so zlou motorickou funkciou bercových svalov. Obuv s dlahou udržuje postavenie členku v strednej polohe a pri kroku zdvíha špičku, čím uľahčuje chôdzu.

Prednosti peroneálnej obuvi sú: - žiadna zdĺhavá manipulácia s dlahou, -dá sa úplne otvoriť, bezproblémové obutie, -podrážka je navrhnutá s odvalom, ktorý uľahčí chôdzu, -ľudia s čiastočným ochrnutím si môžu obuv sami zapnúť, -dostatok priestoru pre veľké prsty a široké nohy,- vhodná pre individuálnu vložku, -dámska a pánska obuv (unisex).......

Vzor je chránený -patentovaný

 

Aby Vám obuv dobre a dlho slúžila, treba ju pravidelne čistiť, ošetrovať a impregnovať.

Produkty na ošetrenie nájdete v kategórii: doplnky k obuvi

 

Pozrite si:

Ako si odmerať nohu

Informácie o zdravotnej obuvi

Materiál koža

Veľkosť obuvi 36 - 47

Šírka obuvi H

Farba obuvi čierna

Typ zdravotná peroneálna obuv

Výrobca Florett


Otázka na predajcu


Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM