+421 910 973 020

info@diapra.sk

0 ks 0.00 €

Ortopedická šľapka biela


22.99 €17.99 €

Ušetríte 5.00 € (-22%)

Veľkosť:
37
Farba:
biela

Dostupnosť: Na sklade

Koža: Vrchný materiál je prírodná useň. Koža je prírodný produkt, ktorý odoláva opotrebeniu a zároveň je priedušný. Zákaz prania: Obuv z kože, textilnú kožu a obuv s podšívkou vlny sa nesmie prať. Obuv môžete čistiť len navlhčenou handričkou s mydlovou vodou a hubkou alebo jemným kartáčom.

Vaše chodidlo budú rozmaznávať naraz dva materiály: prispôsobivý polyuretán a mäkká koža. Ako odtlačok v piesku, tak aj obuv z tejto rady úplne rovnako skopíruje záhyby a tvar Vášho chodidla. Navyše je anatomicky tvarovaná. Výklenok pre pätu je dostatočne hlboký, aby päta ostala pevne usadená vo vnútri topánky, a spoľahlivo tak zaisťuje správne rozloženie chodidla v obuvi. Zvršok je z ručne  prešívanej kože. Obuv je vhodná pre širšiu nohu.

Ortopedická obuv je určená všetkým, ktorí trpia kvôli problémom s nohami, osobám s opuchnutými alebo deformovanými nohami a prstami. Nosenie ľahkej, zdravotne certifikovanej, nezávadnej a nohe sa prispôsobujúcej obuvi dodáva svojmu užívateľovi pri nosení pocit komfortu a bezpečia. Materiály sú prirodzene mäkké, ľahké, majú prirodzené farby.

Ako si odmerať nohu

Tabuľka veľkostných čísel - dámska

 

Materiál kožená

Veľkosť obuvi 36 - 41

Šírka obuvi H

Farba obuvi biela

Typ ortopedická obuv

Rada 3020-013

Výrobca Mjartan


Otázka na predajcu


Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM