+421 910 973 020

info@diapra.sk

0 ks 0.00 €

Diabetické ponožky oblekové, tenké so striebrom biele3.20 € s DPH

Veľkosť:
42-44 (28-29 cm)
Farba:
biela

Dostupnosť: Na sklade

Pranie:  výrobok sa smie prať vo vode s uvedenou maximálnou teplotou. Zákaz bielenia:  výrobok sa nesmie bieliť. Zákaz žehlenia:  výrobok sa nesmie žehliť. Naparovanie a spracovanie parou je neprípustné. Zákaz chem. čistenia:  výrobok sa nesmie chemicky čistiť. Zákaz sušenia:  výrobok sa nesmie sušiť v bubnovej sušičke.

Diabetické antibakteriálne ponožky so striebrom určené predovšetkým pre diabetikov, osoby s opuchnutými nohami, tehotné ženy, osoby so silnejšími nohami.

Zdravotné ponožky sú konštruované ako dvojvrstvový materiál, kde vnútorná časť je vytvorená  vláknami s antibakteriálnou a protizápalovou funkciou, vonkajšia časť nasiakavým materiálom.  U tenkých ponožiek dochádza k prelínaniu oboch vrstiev.  Lýtková časť je zakončená nezvierajúcim a jemným lemom tak, aby nedošlo ku šmýkaniu ponožky smerom dole a k možnému zhrnutiu v obuvi. Prstová časť ponožky je ukončená retiazkovým spojom, tzv. hladké spojenie medzi špicou a nártovou časťou, ako prevencia vzniku otlakov.  Tieto vlastnosti zabezpečujú vysoký komfort nosenia, vysokú účinnosť a vplyvom bakteriostatickej funkcie nemôže dôjsť k podráždeniu pokožky. Ponožky s prídavkom striebra eliminujú zápach, kvasinkové a plesňové choroby, a tým vytvárajú príjemné prostredie v obuvi. Zlepšujú pokožku chodidla.

Funkcia ponožiek:

- preventívna liečba nôh proti plesňovým a kvasinkovým ochoreniam

- rýchla liečba drobných rán a otlakov

- prevencia vzniku diabetickej nohy

- komfort pri nosení, nevzniká nepríjemný zápach a pocit zlepenej pokožky

Viac informácii

Materiál 72% bavlna, 26% polypropylén Ag+, 2% elastan

Farba ponožiek biela, čierna, šedá

Typ zdravotné ponožky

Výrobca Ing. Miroslav Lakomý


Otázka na predajcu


Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM