+421 910 973 020

info@diapra.sk

0 ks 0.00 €

Diabetická papuča Rudo30.68 € s DPH

Veľkosť:
40
41
42
43
44
45
46
47
Farba:
zelená

Dostupnosť: Na sklade

PU: PU podrážky – polyuretán (PU) pri výrobe podrážky dochádza k uvoľneniu miliónu vzduchových bublín, vďaka tejto reakcie sú podrážky veľmi ľahké a pevné, povrch podrážky je hladký. PU je ekologický materiál. Šírka I: Šírka obuvi I - pre širšie nohy Zákaz prania: Obuv z kože, textilnú kožu a obuv s podšívkou vlny sa nesmie prať. Obuv môžete čistiť len navlhčenou handričkou s mydlovou vodou a hubkou alebo jemným kartáčom.

Diabetická papuča Rudo – vlastnosti

Dámska a pánska diabetická papuča Rudo je kvalitná zdravotná obuv na každodenné nosenie. Obuv je vyrobená z textilu. Tieto topánky sa ľahko a pohodlne nazúvajú a vyzúvajú vďaka suchému zipsu. Suchú nohu diabetika udržuje podšívka Diatex, ktorá vytvára vhodnú mikroklímu, aby nedochádzalo k mokvaniu pokožky pri zapotení nohy. Topánka má minimum švov, je bez nerovností, aby nedochádzalo k vnútornému treniu na nohe a tým k poškodeniu kože.

Obuv má patentovaný sendvičový systém podošvy. Hmotnosť celého teľa sa rozloží cez samo vytvarovateľnú a pružnú vrstvu na oveľa väčšiu plochu než pri klasickej obuvi, čím sa zníži zaťaženie chodidla. Obuv je stabilná s ekologickou PU podrážkou. Tento model sa dá objednať v čiernej alebo v hnedej farbe. Obuv je klinicky testovaná.

 

Pre koho je vhodná diabetická papuča Rudo?

Táto kvalitná papuča je určená hlavne pre mužov a ženy, pacientov s cukrovkou, ale aj pre zdravých ľudí, ktorí chcú predchádzať bolestiam nôh. Vďaka použitým materiálom uľaví vaším boľavým nohám pri každodennom nosení. Je vhodná pre ľudí so syndrómom tzv. diabetickej nohy, s reumatizmom, s citlivými nohami, s poruchami krvného obehu atď. Obuv znižuje preťaženie nôh, kolien a chrbta.

 

Topánka je vhodná pri týchto diagnózach a indikáciách:

  • pri tzv. diabetickej nohe
  • pri zápaloch a pľuzgieroch
  • pri citlivých chodidlách
  • pri poruchách krvného obehu
  • prevencia pre zdravých ľudí

 

Kto vyrába zdravotnú obuv Epur?

Epur s. r. o. je výrobca špeciálnej patentovanej obuvi pre diabetikov na Slovensku. Firma spolu s diabetológmi a ortopédmi vyvinula diabetickú obuv s patentovanou podošvou sendvičovej štruktúry. Vďaka použitým materiálom a spracovaním dlhodobo pomáha diabetikom s ich závažným ochorením.

 

Aby Vám obuv dobre a dlho slúžila, treba ju pravidelne čistiť, ošetrovať a impregnovať.

Produkty na ošetrenie nájdete v kategórii: doplnky k obuvi

 

Pozrite si aj tieto praktické informácie:

Ako si správne odmerať nohu?

Informácie o diabetickej obuvi

Tabuľka veľkostí:

Materiál textil

Farba obuvi zelená

Šírka obuvi I

Veľkosť obuvi 41 - 47

Typ diabetická obuv

Výrobca Epur s. r. o.


Loading