+421 910 973 020

info@diapra.sk

0 ks 0.00 €

Dámska poltopánka 605319.99 € s DPH

Veľkosť:
39
42
Farba:
šedo-strieborná

Dostupnosť: Na sklade

Šírka H: Šírka obuvi H - pre silnejšie nohy Zákaz prania: Obuv z kože, textilnú kožu a obuv s podšívkou vlny sa nesmie prať. Obuv môžete čistiť len navlhčenou handričkou s mydlovou vodou a hubkou alebo jemným kartáčom.

Dámska veľmi ľahká poltopánka v šedo-striebornej farbe v šírke H. Obuv je vhodná aj pre objemnejšie chodidlo. Zvršok je vzdušný textilný materiál. Obuv je vybavená textilnou vyberateľnou vložkou, možnosť vložiť vlastnú podľa potreby. Jednozložková podrážka z PU. Priamo vstrekovaná. Podrážka je pružná a počas nosenia tlmí nárazy. Vo všetkých aspektoch veľmi pohodlná, komfortná, anatomická a ohybná obuv.

Výroba priamym nálevom polyuretánu do foriem zaručuje, že obuv dosahuje najvyšší stupeň pohodlia, stability a komfortu. Vyznačuje sa najmä tým, že podošva z polyuretánu sa prispôsobí tvaru chodidla, ktoré je jedinečné a nenahraditeľné, a zároveň táto dodáva svojmu užívateľovi pocit stability a rovnováhy v celom tele. Materiály a suroviny na výrobu obuvi „MJARTAN Comfort Made in Slovakia“ sú od významných svetových a domácich dodávateľov, ktorí svoje produkty neustále testujú a vyvíjajú v prospech tej najlepšej kvality a spokojnosti svojich odberateľov.

Ako si odmerať nohu

 

 

Materiál Pu s textilom

Veľkosť obuvi 37 - 42

Šírka obuvi H

Farba obuvi šedo-strieborná

Typ dámska vychádzková obuv

Výrobca Mjartan


Otázka na predajcu


Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM