+421 910 973 020

info@diapra.sk

0 ks 0.00 €

Dámska papuča 5459.09 € s DPH

Veľkosť:
38
41
Farba:
modrá

Dostupnosť: Na sklade

Šírka G: Šírka obuvi G - pre normálne nohy Zákaz prania: Obuv z kože, textilnú kožu a obuv s podšívkou vlny sa nesmie prať. Obuv môžete čistiť len navlhčenou handričkou s mydlovou vodou a hubkou alebo jemným kartáčom.

Dámska pohodlná papučka s otvorenou špičkou v modrej farbe. Na boku všitá gumka, ktorá sa prispôsobí šírke nohy.Materiály sú prirodzene mäkké a ľahké. Jednozložková podrážka z PU. Priamo vstrekovaná. Podrážka je pružná a počas nosenia tlmí nárazy. Vo všetkých aspektoch veľmi pohodlná, komfortná, anatomická a ohybná obuv.

Výroba priamym nálevom polyuretánu do foriem zaručuje, že obuv dosahuje najvyšší stupeň pohodlia, stability a komfortu. Vyznačuje sa najmä tým, že podošva z polyuretánu sa prispôsobí tvaru chodidla, ktoré je jedinečné a nenahraditeľné, a zároveň táto dodáva svojmu užívateľovi pocit stability a rovnováhy v celom tele. Materiály a suroviny na výrobu obuvi „MJARTAN Comfort Made in Slovakia“ sú od významných svetových a domácich dodávateľov, ktorí svoje produkty neustále testujú a vyvíjajú v prospech tej najlepšej kvality a spokojnosti svojich odberateľov.

Pozrite si:

Ako si odmerať nohu

Materiál textil

Veľkosť obuvi 38-42

Šírka obuvi G

Farba obuvi modrá

Typ papuča

Výrobca Mjartan


Otázka na predajcu


Loading

DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM